O nás

_n

 

 

Srdečně Vás vítáme na stránkách společnosti BabyGroup s.r.o., zastupující španělskou společnost Exclusivas Rimar S.A., výrobce produktů značky Suavinex, který se již přes 30let spolupodílí na zdravém a šťastném vývoji a růstu dětí. S velkým entusiasmem pomáhá dětem vyrůstat zdravě a šťastně.

V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě „ made in EU „. Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.

V rámci České a Slovenské republiky působíme současně jako výhradní dovozce kočárků designérské společnosti z Nizozemí, značky Joolz, které jsou stejně také naší srdeční záležitostí my-joolz.com. Další kus našeho srdce jsme vložili do distribuce ergonomických a zdravotně podporovaných nosítek značky Ergobaby, které jsou vyrobeny pod záštitou mezinárodní zdravotnické organizace Internationa Hip Dysplasia – pro zdravý vývoj kyčlí. Ergobaby vás překvapí škálou decentních a designových nosítek, zavinovaček, díky kterým budou vaše děti déle spinkat pro pocit bezpečí a klidu, a také ergonomicky tvarovaný kojící polštář se svými pozitivními plusy. Více o této značce se dovíte na stránce babygroup.cz nebo ergobaby.eu

A v neposlední řadě z našeho distribučního skladu expedujeme speciální hebké a originální plyšové hračky holandského designu značky Happy Horse.

Našim výrobkům můžete důvěřovat. Jsou zárukou bezpečnosti a kvality.

V případě vašich dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Váš tým Babygroup.