Nasloucháme vám

dianaynataliaban¦âera2

Protože chceme být odpovědná společnost, Suavinex neustále usiluje o vznik a rozvoj činností ve prospěch životního prostředí. Pracujeme s různými nevládními organizacemi v souvislosti se světem dětství. Prostřednictvím těchto agentur dodáváme zboží pro kojence a znevýhodněných rodin, a to jak uvnitř našich hranic, tak také na mezinárodní úrovni.

Jsme si vědomi vyšších nákladů rodin s vícečetným porodem, kde velmi rádi poskytneme rodičům dvojčat i trojčat vzorkové balíčky zdarma.Podporujeme zaměstnávání osob se zdravotním postižením prostřednictvím našeho výrobního sektoru. Tento projekt vznikl ve spolupráci se Sdružením pro mentálně postižené Alicante (APSA).Naše výzkumné programy jsou vyvinuty v úzké spolupráci s našimi dodavateli, externími spolupracovníky, technologickými institucemi a univerzitami. Porodní asistentky, pediatři, neonatologické sestry, farmaceuti jsou propojeni s našim výzkumným týmem s nímž se vzájemně podporují. Uvítáme jakýkoliv poznatek či nápad i z řad zahraničních odborníků.

Věříme v týmovou práci a aktivní naslouchání všem spřízněným.Ale nejen názory našich lékařů jsou důležité. Nasloucháme zkušenostem a myšlenkám všech rodičů, jelikož naše výrobky jsou určené Vašim dětem!